Fotograf pro radost

Fotografování je můj koníček, můj relax. Není to můj zdroj obživy, dělám to pro radost...
Rád fotografuju své kolegy z umělecké branže a těší mě, když se mé fotografie objeví na obalu CD nebo časopisu. Mám radost, když mi píšou fotografované dívky a ženy, že se jim líbí, co jsme spolu nafotili a že se to líbí i jejim partnerům, rodině či přátelům. A pro tento hřejivý pocit to dělám. :-)

Napsali o mně

Alexandra Strelcova (Facebook)

S Lukášem se fotilo strašně fajn, má profesionální přístup, je hodně pohodový a šikovný. :-) 5 hodin uteklo jak 20 minut a z výsledných fotek se daly těžko vybírat ty úplně nejlepší, protože se mi líbily téměř všechny a to se mi nestalo už hodně dlouho u jiných fotografů :-D


Nikola Ciprová (Facebook)

Spolupráce s Lukášem Jindrou byla velice příjemná, zábavná a profesionální. Mohu vřele doporučit. Na všem se s ním dá domluvit, ke své práci přistupuje zodpovědně a výsledek rozhodně stojí za to.:-)


Petra Beoková (Facebook)

Lukáš je profík, který na sobě neuvěřitelně maká a pracuje, focení s ním je inspirace, pohoda, příjemné povídání a děsná sranda.A fotečky vypadají luxusně i bez úpravy... :-D ;-)


Veronika Tölg Savincová (Facebook)

Ve středu jsme s Lukášem fotili moje nahaté těhotenské příško a bylo to super. Moc mě to bavilo a Lukáš byl bezvadnej a profesionální. Těším se moc na fotky a na naše další focení :-D


Viola Richterová (Facebook)

Moc ráda na focení s Lukášem vzpomínám, byl to den plnej srandy, nových zážitků, zkušeností a hlavně vznikly úžasný fotky. Když jsme fotili na kolejích, Luky dokonce pečlivě hlídal jízdní řád, aby mě nic nepřejelo. Moc díky! :-)


Lena Art (Facebook)

Lukas je moc mily a sikovny se spoustou skvelych napadu !
Foceni jsem si moc uzila a tesim se na priste ! :-)

Fotograf pro radost - zvolte kategorii, která vás zajímá: